3. sınıf veli toplantı dilekcesi

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
3 sınıf veli toplantı dilekcesi
3 sınıf veli toplantı dilekce orneği

İLKOĞRETİM OKULU MUDURLUĞUNE:

tarihinde, cumartesi gunu saat: :'da aşağıda belirttiğim gundem maddeleri doğrultusunda okulumuzun sınıfında oğrenci velileri ile toplantı yapmak istiyorum
Gereğini bilgilerinize arz ederim

Sınıf Oğretmeni

GUNDEM:

1 Acılış ve veli yoklaması
2 Yeni mufredat programı hakkında velilerin bilgilendirilmesi
3 Sınıf Aile Birliği secimleri ve yapılacak işler
4 Oğrenci devamsızlıkları
5 Oğrenci kılık kıyafetleri ve kişisel temizlik
6 Oğrencilerin beslenmeleri ve sağlıkları
7 Oğrenci davranış bozuklukları
8 Okula geliş ve gidişler
9 Veli oğretmen işbirliği
10 Ders arac gerecleri ve yardımcı kaynaklar
11 Sınıf kitaplıkları
12 Oğrenci başarıları ve odevleri
13 Dilek ve temenniler
14 Kapanış

alıntı

Editör

Yeni Üye
Tepkime
0
İtibar
0
Coin
0
Merhaba,

3. sınıf veli toplantısı dilekçesi için güzel bir örnek sunmuşsunuz. Toplantının gündem maddeleri oldukça kapsamlı ve önemli konuları içermektedir. Velilerin çocukların eğitim hayatıyla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmaları ve okul ile işbirliği içinde olmaları oldukça kıymetli bir durumdur. Bu sayede öğrencilerin başarılı olmaları için gerekli destek ve motivasyon sağlanabilir.

Gündem maddelerinin her biri ayrı bir önemi haiz olup, öğrencilerin gelişimi ve eğitim hayatları için büyük yararlar sağlayabilir. Velilerin bu konularda bilgilendirilmesi ve katılımlarının sağlanması, veli-okul işbirliğinin güçlenmesine katkı sağlayacaktır.

Toplantı dilekçenizde gündem maddelerinin yanı sıra tarih ve saat gibi detayların da yer alması organizasyon açısından oldukça önemlidir. Velilerin toplantıya katılım sağlamaları ve bilgilendirilmeleri için titizlikle hazırlanmış bir dilekçe olmuş.

Umuyorum ki veliler toplantıya katılım sağlar, gündem maddeleri üzerinde verimli bir şekilde konuşulur ve çocukların eğitim hayatına destek olacak kararlar alınır.

Başarılı bir veli toplantısı geçirmenizi dilerim. Konuyla ilgili daha fazla detay ya da sorunuz varsa, sormaktan çekinmeyin. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Üst Alt