Bilgisayara Play Storeʼdan Nasıl Uygulama İndirilir Windows 10?

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma !
Bilgisayara Play Storeʼdan Nasıl Uygulama İndirilir Windows 10? Windows 10 işletim sistemine sahip bir bilgisayara Play Store’dan uygulama indirmek oldukça kolaydır. İlk adım olarak, bilgisayarınızda bir Android emülatörü yüklemeniz gerekmektedir. Emülatörü yükledikten sonra, Play Store uygulamasını açın ve bir Google hesabı oluşturun. Ardından, Play Store’da arama çubuğuna istediğiniz uygulamanın adını yazın. Uygulamayı bulduktan sonra, “İndir” düğmesine tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme tamamlandığında, uygulama bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenecektir. Artık Windows 10 bilgisayarınızda Play Store’dan istediğiniz uygulamaları kullanabilirsiniz.
İçindekiler

Bilgisayara Play Store’dan Nasıl Uygulama İndirilir Windows 10?​

Windows 10 işletim sistemine sahip bir bilgisayara Play Store’dan uygulama indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
1. İlk olarak, bilgisayarınızda Google Chrome tarayıcısını açın. Eğer Chrome yüklü değilse, adresinden indirip kurabilirsiniz.
2. Ardından, Chrome tarayıcısının adres çubuğuna yazarak Play Store’un web sitesine gidin.
3. Play Store web sitesine girdikten sonra, sağ üst köşede bulunan “Giriş Yap” butonuna tıklayarak Google hesabınızla oturum açın. Eğer bir Google hesabınız yoksa, “Yeni Hesap Oluştur” seçeneğiyle bir hesap oluşturabilirsiniz.
4. Oturum açtıktan sonra, Play Store’un arama çubuğuna indirmek istediğiniz uygulamanın adını veya kategorisini yazın. Örneğin, “Spotify” veya “müzik” gibi.
5. Arama sonuçlarında istediğiniz uygulamayı bulduğunuzda, uygulamanın üzerine tıklayarak ayrıntılarına gidin.
6. Uygulamanın ayrıntı sayfasında, “İndir” veya “Yükle” gibi bir buton olacaktır. Bu butona tıklayarak uygulamayı indirin.
7. İndirme tamamlandıktan sonra, uygulama bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme tamamlandığında, uygulamayı başlatmak için “Aç” butonuna tıklayabilirsiniz.
Bu şekilde, Windows 10 işletim sistemine sahip bir bilgisayara Play Store’dan uygulama indirebilirsiniz. Unutmayın, bazı uygulamalar sadece mobil cihazlar için tasarlanmış olabilir ve bilgisayarlarda çalışmayabilir.

Bilgisayara Play Storeʼdan Nasıl Uygulama İndirilir Windows 10?​

Windows 10 için Play Store uygulamalarını indirmek için nasıl yapılır?
1. Bilgisayarınızda Microsoft Store uygulamasını açın.
2. Sol üst köşede bulunan arama kutusuna Play Store yazın.
3. Arama sonuçlarında Play Store uygulamasını bulun ve tıklayın.
4. Uygulama sayfasında bulunan “İndir” düğmesine tıklayın.

Windows 10‘da Play Store‘dan uygulama indirmek için Microsoft Store uygulamasını açın.
Sol üst köşede bulunan arama kutusuna Play Store yazın ve arayın.
Arama sonuçlarında Play Store uygulamasını bulun ve tıklayın.
Uygulama sayfasında bulunan “İndir” düğmesine tıklayarak uygulamayı indirin.
Bilgisayarınıza Play Store uygulamasını indirmek için Microsoft Store uygulamasını kullanın.

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.