Bitliste Nerelerden Burs Bulabilirim?

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Bitliste Nerelerden Burs Bulabilirim?
Bitliste Burs Veren Kurumlar

Bitliste Burs Veren Kurumlar;

* Dideban Yuksek Eğitim Vakfı
Taş Mah Ozdenur Sok No:20 Bitlis

* Tatvan Eğitim ve Kultur Vakfı
Levent Cad No:51 TatvanBitlis

alıntı

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
amasya burs veren kurumlar amasya da burs alınabilecek kurumlar 2019 Amasya da Nerelerden Burs Bulabilirim Amasya da burs almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki kurumlara başvurabilirler Amasya Eğitim Ve Kultur Vakfı Şanlar MahSamsun Cad Avize Sok No:121 Tel: 2187171 Kılıcarslan EğitimVakfı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
  • Soru
İzmirde Nerelerden Burs Bulabilirim İzmirde Burs Alınabilecek Yerler- Adalet Kültür ve Eğitim Vakfı Fevzi Paşa Bulvarı Doğruel İshano No:136/602 Çankaya Tel: 4890855 - Ahmet Tatarı Eğitim Kültür Vakfı Yavuz Selim cad. No:2 Çamdibi Tel: 4612793 - Akyaka Orta ve Yüks. Ögrt Vakfı Mürsel Paşa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
40
  • Soru
Kütahyada Burs Veren Vakıflar Kütahyada Burs Veren KurumlarKütahyada Nerelerden Burs Bulabileceğiniz Burs Alabileceğiniz Kurumların vakıflarin listesi aşağıdadır.. *Gediz Eğitim ve Kültür Vakfı Uluoymak Mah. 239. Sok. No:2/A *Gediz Eğitim ve Kültür Vakfı Uluoymak mah.238 sok.No:2 Tel: 4122952...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Tokat ta Nerelerden Burs Bulabilirim Tokat ta Burs Veren Kurumlar Tokat Eğitim Vakfı Meydan yeni yol Beyazıtoğlu İşhanı Telefon: 2145589 Huseyin Ozer Eğitim ve Kultur Vakfı Kurtuluş mah Buğday Pazarı No:13 Telefon: 4614014 Tokat Cağdaş Eğitim ve Kultur Vakfı GOP Bulvarı Ozer apt K:5 Telefon...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
2019 Adana Burs veren kurumlar Adana'da nerelerden burs alabilirim Adana burs veren kuruluşlar Adana'da burs veren kurumlar, telefonları ve adresleri şu şekilde Adana İKentHiz Vakfı Ataturk Cad17sok No:2 K:11 Adana Lisan Eğitim Vakfı Reşatbey Mah5Ocak cadNo:27 Tel:4564773 Adana Sos YarDay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
Üst Alt