Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü Nde Hangi Bölümler Var?

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
15
İtibar
0
Coin
252,565
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma !
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, çeşitli bölümlere ev sahipliği yapmaktadır. Kampüs, eğitim, sosyal bilimler, mühendislik, fen-edebiyat ve işletme bölümleri gibi çeşitli akademik birimlere sahiptir. Bu bölümler, öğrencilere geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktadır. Kampüs, modern tesisler ve teknolojik altyapısıyla öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, öğrencilere hem teorik hem de pratik eğitim imkanı sunan donanımlı bir öğrenme ortamına sahiptir. Bu bölümler, öğrencilere kariyerlerinde başarılı olmaları için gereken bilgi ve becerileri sağlamaktadır.
İçindekiler

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde Hangi Bölümler Var?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, birçok farklı bölüm ve programı bünyesinde barındırmaktadır. Kampüste yer alan bölümler arasında mühendislik, fen-edebiyat, işletme, eğitim, iletişim, sosyal bilimler, sanat ve tasarım gibi çeşitli alanlarda eğitim veren fakülteler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’ndeki Mühendislik Bölümleri Nelerdir?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde yer alan mühendislik bölümleri arasında Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği gibi farklı alanlarda eğitim veren bölümler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’ndeki Fen-Edebiyat Bölümleri Nelerdir?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde yer alan fen-edebiyat bölümleri arasında Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı gibi çeşitli alanlarda eğitim veren bölümler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’ndeki İşletme Bölümleri Nelerdir?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde yer alan işletme bölümleri arasında İşletme, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler gibi farklı alanlarda eğitim veren bölümler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’ndeki Eğitim Bölümleri Nelerdir?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde yer alan eğitim bölümleri arasında İlköğretim Matematik Öğretmenliği, İlköğretim Fen Bilgisi Öğretmenliği, İngiliz Dili Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği gibi çeşitli alanlarda eğitim veren bölümler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’ndeki İletişim Bölümleri Nelerdir?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde yer alan iletişim bölümleri arasında Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Gazetecilik, Sinema ve Televizyon gibi farklı alanlarda eğitim veren bölümler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’ndeki Sosyal Bilimler Bölümleri Nelerdir?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde yer alan sosyal bilimler bölümleri arasında Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, İktisat, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler gibi çeşitli alanlarda eğitim veren bölümler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’ndeki Sanat ve Tasarım Bölümleri Nelerdir?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde yer alan sanat ve tasarım bölümleri arasında Görsel İletişim Tasarımı, Sahne ve Gösteri Sanatları, Fotoğrafçılık ve Video, Müzik gibi farklı alanlarda eğitim veren bölümler bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü Nde Hangi Bölümler Var?​

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde İşletme, Psikoloji, Bilgisayar Mühendisliği, İktisat ve Matematik bölümleri bulunmaktadır.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde Sosyoloji, Felsefe, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Tarih ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümleri de mevcuttur.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde Moleküler Biyoloji ve Genetik, Kimya, Fizik, Çevre Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümleri yer almaktadır.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Hukuk, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği ve İstatistik bölümleri bulunmaktadır.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde Türkçe Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Almanca Öğretmenliği, Fransızca Öğretmenliği ve İspanyolca Öğretmenliği bölümleri yer almaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde Biyokimya, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümleri de bulunmaktadır.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde İşletme Bilişim Sistemleri, Eğitim Bilimleri, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası Ticaret ve Bankacılık bölümleri yer almaktadır.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde İşletme Yönetimi, İşletme Finansmanı, İşletme Hukuku, İşletme Pazarlaması ve İşletme Stratejisi bölümleri de mevcuttur.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde İşletme İletişimi, İşletme Muhasebesi, İşletme Yönetimi, İşletme Ekonomisi ve İşletme Yönetimi bölümleri de bulunmaktadır.
Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü’nde İşletme İstatistiği, İşletme Üretim Yönetimi, İşletme Finansal Yönetim, İşletme Stratejik Planlama ve İşletme Pazarlama Yönetimi bölümleri yer almaktadır.

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.