Doğuma Hazırlık Kursları

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Doğuma Hazırlık Kursları Doğum Oncesi Eğitim Kursları
Bebek Bakım Kursları

Doğum oncesi kurslar hem anne hem de baba acısından doğuma hazırlıkta oldukca faydalıdır Anne psikolojik ve fiziksel olarak doğuma hazırlanırken, baba da onun yanında olarak kendini bu seruvene hazırlar

Doğuma Hazırlık ve Hamile Eğitim kurslarının amacı; hamilelik sureci, doğum ve bebek bakımı gibi konularda annebaba adaylarını bilinclendirerek kaygılardan uzak mutlu bir hamilelik ve sağlıklı bir doğum donemi gecirmelerini sağlamaktır

Ayşe Oner Doğum Oncesi Hazırlık Kursu
Doğum sadece gebeliğin fizyolojik olarak bitmesi demek değildir Kadının vucuduyla ve ruhuyla yaşadığı hayatındaki en onemli deneyimdir Doğum sırasında bebeğine ve kendine yardımcı olacak becerileri oğrenmek, doğuma aktif bir şekilde katılabilmek; hem sağlıklı bir bebeğe sahip olmak, hem de iyi bir doğum deneyimi yaşamak, anne olmanın hazzını bir kat daha arttıracaktır

Ayşe Oner ’in kursunda cağdaş aileler Hamile Rehberlik Hizmetleri merkezinde Bilimselanne ve babalığa hazırlık icin, haftanın belirli gunlerinde eğitim goruyor Sağlıklı, bilincli bir hamilelik sureci, kolay bir doğum ve sonrası sağlamak amacı ile kurulan Ayşe Oner Hamile Rehberlik Hizmetleri 1989 yılından itibaren hizmet vermekte…

22 saat suren programın iceriği ise; kursun amac ve onemi, anatomisi, hamilelik; hamilelikte fiziksel, metabolik, psikolojik değişimler; doğum, sezeryan, doğum sonrası surec ve bebek bakımı

Noro Hamilelik Eğitimi ve Danışmanlığı Hamilelik esnasında annenin ve bebeğin ruhsal ve bedensel anlamda sağlıklı bir hamilelik donemi yaşayabilmesi icin, bu donemin pek cok uygulama ile desteklenmesi gerektiğini duşunen cok kapsamlı Noro Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi hamilelik eğitimleri veriyor Bu kursun bir ozelliği de anne ve babaları doğum sonrası donemde cocuğun duşunsel ve duygusal gelişimi konusunda da bilgilendirmesi ve desteklemesi

10 kurdan oluşan programda yoga, meditasyon, muzik atolyesi gibi pek cok zenginleştirilmiş uygulamalar bulunuyor Kursta ayrıca hamilelik doneminden itibaren annenin ve bebeğin psikolojik ve fiziksel gelişimi, doğum turleri, yeni doğan bakımı, bebeğin beyin ve zeka gelişimi, aile icinde anne ve babanın cocuğunun karakterini nasıl modellediği, ilk yardım uygulamaları gibi konularda anne ve babaların bilgilendiriliyor Kursa katılan anne ve babalara kocluk desteği de veriliyor Eğitim her biri alanında uzman Melek Ersoy Cingi, Ethem Kocabaş, Jale Dural ve Onur Anitaş gibi isimler tarafından veriliyor

Natal Hamile Eğitim Merkezi
Natak Hamile Eğitim Merkezi tum hamileleri tek tek değerlendirerek, kişiye ozel egzersiz programı duzenliyor Ders programında ise hamilelikte kas, iskelet sistemi değişiklikleri (karın kasları, catlaklar, goğus), hamilelikte cinsel hayat, doğum (video ile eğitim, doğum sırasında solunum yontemleri, doğum sırasında eş tarafından yapılması gereken masaj yontemleri, diyetisyen tarafından hamilelik ve lohusalık diyeti, psikolog tarafından 4 derslik eğitim, doğum komplikasyonları (dikişli, vakum, forceps uygulamaları), ozurlu cocuklar ve rehabilitasyonu, yeni doğan cocukta yapılması gereken testler, yeni doğan bebeğin bakımı, beslenmesi, emzirmenin onemi gibi konularda hamilelere ve baba adaylarına bilgi veriliyor

İletişim: 0212 269 13 63 0212 269 13 63

Diğer Hamile Eğitim Merkezleri İstanbul
International Hospital: 0212 663 3000 0212 663 3000
Kanguru Hamile Eğitim Merkezi: 0212 264 1096 0212 264 1096
Hem Hamile Eğitim Merkezi: 0216 338 8095 0216 338 8095

Ankara
Ankara Hamile Eğitim Merkezi: 0312 467 7 0312 467 7
Ankara Guven Hastanesi Hamile Eğitim Merkezi: 0312 468 7220 0312 468 7220

İzmir İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi: Ozel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi Tup Bebek Merkezi İzmir Tup Bebek Kadın Doğum İzmir
Hilton Best Club: 0232 441 6060 0232 441 6060

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.