Eda ne demek

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Eda ne demek,edanın sozluk anlamı

Sozluk anlamı:

Davranış, tavır,Naz, işve

Ornek Metinler:

Alaycı bir eda ile soruyorum

Sonra birdenbire sozlerinin konferans edasını değiştirerek bana sordu

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
Eda nedir? Eda ne demek? sorusu, birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Eda kelimesi, Türkçe dilinde “hareket etmek”, “tavır almak” anlamına gelir. Bu kelime, genellikle bir kişinin davranışlarını ya da tutumunu ifade etmek için kullanılır. Eda, insanların iletişim kurarken sergilediği bir tür...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
E ile isim ne var? E ile Başlayan Kız Bebek İsimleri Ebhar. Denizler. Ebru. Bulut renginde, kağıda suyla yapılan bir çeşit süsleme yöntemi, kaş Ece. Kraliçe, güzel kadın, ana. Ecem. Benim kraliçem. Ecrin. Allahın hediyesi. Eda. Tavır, davranış, anlatım yolu, naz, cilve. Edibe. Edepli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Eda takınmak ne demek? sorusu, birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Eda takınmak, bir kişinin davranışlarına veya sözlerine takılarak tepki verme anlamına gelir. Eda takınmanın nedenleri farklı olabilir. Kimi insanlar, başkalarının davranışlarını beğenmediği...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Cevap: İstanbulun Fethi Tiyatro ACILIŞ Bu surların ardından Gumm Gumm Gum, Toplar atılır Bu surların ardından Hucumm Hucumm Hucum Surlar acılır Bir sabahta fecir ufukta beyaz Turkuler maniler destan nefesler Perdeler nameler besteler sesle Sırlar acılır Kargılar palalar yalın kılıclar ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Zekat farz mı? Zekat kimlere farz Zekatın farz olduğu kimseler Zekat, yardımlaşmayı gercekleştirecek en muhim vasıta olarak, Kuran'da otuzdan fazla ayette emredilmiştir Resulullah (asm) bu ilahi emrin yerine getirilmesi icin pek cok beyanlarıyla, Muslumanları zekata teşvik buyurmuştur Cenabı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Üst Alt