Evde kullandığımız teknolojik urunlerin cevremizde yaptığı değişiklikler

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Evde kullandığımız teknolojik urunlerin cevremizde yaptığı değişiklikler

Gunluk hayatta hemen her alanda teknolojik urunlerden yararlanmaktayız Cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler her an elimizin altında Bu teknolojik aletler insan hayatında onemli değişikliklere sebebiyet vermiştir

Teknolojik urunlerin hayatımızda ve cevremizde yarattığı olumlu değişikliklere ornek olarak kucuk mutfak aletlerini verebiliriz Teknolojik bu aletler sayesinde artık ev hanımları uzun saatler boyunca mutfakta kalmak zorunda kalmıyor Gelişen teknoloji ile birlikte ulaşım alanında da olumlu değişiklikler olmuştur Metrobusler, ucaklar insanlar icin buyuk kolaylık haline gelmiş, kısa surede bir yerden bir yere gitmek kolaylaşmıştır

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
Arkadaslar konuyu actım şimdi siz cevapları yazın yarın sınavım var sosyalden nolur yardım edin Teknolojik urunler ve eşyalar gunluk yaşamımızın buyuk bir bolumunu kaplamış ve etrafımızda buyuk değişimlere neden olmuştur Başlıca elektronik aletler yaşamımızın neredeyse tamamını kaplamıştır Cep...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Televizyonun Hayatımızdaki Yeri Televizyonun Hayatımızda ve Çevremizde Yaptığı Değişiklikler Teknolojik ürünler günümüzde hayatımızın çoğu anında kullandığımız elektrikli aletlerden meydana gelmektedir. Televizyon da bize dünyada olup biten olayları aktarmada etkili olan bir kitle iletişim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Evde kullandığımız teknolojik ürünlerin yararları saymakla bitmez. Günlük hayatımızı kolaylaştırır ve zaman tasarrufu sağlar. Mobilitenin artmasıyla evde çalışmak veya eğitim almak daha da mümkün hale gelir. Ev güvenliği sağlayan akıllı sistemlerle huzurlu bir yaşam süreriz. Ev otomasyonu ile...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Teknolojinin insan hayatındaki yeri ve onemi kompozisyon Zamanımızda insan ilişkileri oldukca yıpranmıştır Paranın icadı ile başlayan surec kapitalizmin yayılmasıyla insan vaktinin bircoğunu oldurmuştur İster istemez ben cok paylaşımcı biriyim diyen kişiler de bile egoizm vardır Yok diyen yalan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Üst Alt