Kadınların Hoşlandıkları İltifatlar

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Kadınlar Ne Duymak İsterler

Kadınlar en cok ne duymak isterler kadınlara soylenecek en guzel sozler en guzel iltifatlarBiliyoruzki hepimiz biz kadınlar olarak iltifat duymaktan cok hoşlanırızAma bazı iltifatlar vardırki bizleri mest eder bu guzel iltifatlar karşısında hicbirşey soyliyemeyizBu iltifatlar hangilerimi işte o erkeklerin bilmesi gereken kadınlara yapılacak en guzel iltifatlardan bazıları

Bir kadına soyliyebileceğiniz en guzle iltifatlarZekana bayılıyorumCok zeki bir kadınsın,Annemle kendi annen gibi ilgileniyorsun,Boyle guzel laflat etmem icin senin gibi cok kitap okumam gerekiyor,Beni guldurmeyi başaran tek kadın sensin,Senden oncki sevgililerimi hatırlamıyorum,Senden başkasına bakmadım,Sen yanımdayken aklım başımdan gidiyorCok zekisin,Senin yanımda olman benim mutluluk kaynağım,hem bu kadar zeki hem bu kadar guzle nasıl oluyorsun,seninle değilken bile hep seni duşunuyorum,sen tanıdığım en iyi anne olacaksın,cok guzelsin,sana bayılıyorum bu boylece surer gider beyler okudukca inanamadım bend ebu sozlere bu iltifatlara hangi kadın tepkisiz kalırkiSevgilinize eşinize kız arkadaşınıza bu guzel iltifatlardan yapabilirsiniz abartmadan tabiki mutlaka hoşuna gidecektirimageskadinlarinhoslandiklariiltifatlar5ad8a063883ccgif

ALT :wwwupluploadskadinlarinduymaktanhoslandiklariiltifatlar3519kadinlarinduymaktanhoslandiklariiltifatlar3519ALT

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.