Onemli Telefonlar İlkyardım

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Acil Telefonlar İlkyardım

İlkyardım Numaraları

İlkyardım icin başvurulabilecek acil telefonlar şunlardır:

110: İtfaiye

112: Ambulans (Cankurtaran)

114: Zehir Danışma Merkezi (Sağlık Bakanlığı)

154: Trafik polisi

155: Polis imdat

156: Jandarma imdat

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
Onemli Telefon Numaraları İtfaiye İtfaiye Onemli Telefonlar Alo İtfaiye 110 POLİS İmdat 155 Acil Servis 112
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Kazalar Anında Aranabilecek Acil TelefonlarHızır Acil Servis (Ambulans) 112 Alo Trafik 154 Polis İmdat155 Yangın110 Jandarmaİmdat156 Alo Doktor 113 Sağlık Danışma 184 Cenaze Hizmetleri 188
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
İlk Yardım İle İlgili Yazı, İlk Yardımla İlgili Yazılar, İlk Yardım hakkında Yazılar İlk Yardım Yazıları İlkyardım, hasta veya yaralı kişiye, daha ciddi bir tıbbi yardım uygulanmadan önce yapılan ilk bakımdır. İlkyardımın amacı, durumun kötüleşmesini önlemek için aktif olarak müdahale etmek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
İlk Yardım İle İlgili Yazı, İlk Yardımla İlgili Yazılar, İlk Yardım hakkında Yazılar İlk Yardım Yazıları İlkyardım, hasta veya yaralı kişiye, daha ciddi bir tıbbi yardım uygulanmadan önce yapılan ilk bakımdır. İlkyardımın amacı, durumun kötüleşmesini önlemek için aktif olarak müdahale etmek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Acile gitmek için hangi numarayı aramalıyız? Acil durumlar için acil servis numarasını aramalısınız. Acil servis çağrısı yaparken sağlık sorununuzu ve konumunuzu belirtmeyi unutmayın. Acil durumlar hayati önem taşır, bu yüzden hızlı ve doğru bir şekilde iletişim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
Üst Alt