Pudingli Etimekli Baton Pasta

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Pudingli Etimekli Baton Pasta Tanımı İçin Malzemeler
1 +1/2 (yarım) poşet Dr. Oetker vanilyalı puding
5 su bardağı süt
1 paket etimek
Süslemek için;
10-12 adet çilek
Hindistan cevizi
60 gr eritme çikolata

Pudingli Etimekli Baton Pasta Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
1 buçuk paket Dr. Oetker vanilyalı pudingi beş su bardağı süt ile pişirdim.
Diğer tarafta derin bir kaba etimekleri küçük küçük kırdım.
Pudingi sıcakken üzerine döküp harmanladım 2-3 dk etimeklere güzelce yedirdim.
Dikdörtgen baton kalıba yağlı kağıt yerleştirdim harcı içine boşalttım üzerine bastırıp düzledim.
Oda sıcaklığında ılıdıktan sonra 2-3 saat kadar buzdolabında dinlendirdim.
İyice soğuyan pastayı tabağa aykırı çevirerek kağıdı dikkat ederek çıkardım.
Üzerine hindistan cevizi,çilek ve eritme çikolata ile süsledim.
Afiyet olsun

Bu tanım Dr. Oetker pudingli tarifler yarışına katılmıştır. Sen de katıl ödül kazanma talihi yakala.

Pudingli Etimekli Baton Pasta Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
Pudingli Mesken İmali Doğum Günü Pastası Tanımı İçin Malzemeler Keki için; 4 adet yumurta 1 su bardağı tozşeker 1 su bardağı ılık su 1 su bardağından bir parmak eksik sıvı yağ 2,5 su bardağı un 2 paket Dr. Oekter kabartma tozu 1 paket Dr. Oetker vanilya 1 adet limonun suyu Yarım çay kaşığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
47
  • Soru
Mozaik Pasta Çilekli Dr. Oetker Pudingli Tanımı İçin Malzemeler 1 paket çilekli Dr. Oetker puding 1 paket krema(200 ml) 1 su bardağı süt(soğuk) 1 paket vanilya 10 adet çilek 1 paket petibör bisküvi Sos için : Çilek (20-22 adet kadar çilek kullandım) 1 tatlı kaşığı nişasta Mozaik Pasta Çilekli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Pudingli Mozaik Pasta Deneyen Müptela Oluyorrrr Tanımı İçin Malzemeler 1 paket kakaolu Dr Oetker puding 3 su bardağı süt 2 yemek kaşığı bitter çikolata 2 yemek kaşığı tereyağı 2 yemek kaşığı antep fıstığı 2 yemek kaşığı hindistan cevizi 1 paket sade bisküvi Pudingli Mozaik Pasta Deneyen Müptela...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Enfes Pudingli Bisküvili Pasta Tanımı İçin Malzemeler 4 paket sade bisküvi 2 paket Dr. Oetker kakaolu puding 1 litre + 2 su bardağı süt (2 pakete 7 bardak ) Hindistan cevizi Enfes Pudingli Bisküvili Pasta Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Borcamımıza bisküvileri dizelim. Kakaolu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
43
  • Soru
Kakaolu Pudingli Portakallı Tart Pasta Tanımı İçin Malzemeler Keki için 3 adet yumurta 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı yoğurt 1 çay bardağı toz şeker 1 adet portakalın kabuğunun rendesi ve suyu 1,5 su bardağı un 1 paket Dr. Oetker vanilya 1 paket Dr. Oetker kabartma tozu Orta kısmına 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
Üst Alt