Tam Kıvamında Enfes Yalancı İşkembe Çorbası (Videolu)

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

theking

Yeni Üye
Tepkime
1
İtibar
0
Coin
166,959
Tam Kıvamında Enfes Yalancı İşkembe Çorbası (Videolu) Tanımı İçin Materyaller
2 adet tavuk göğsü
1 litre tavuk suyu
3 yemek kaşığı un
4 yemek kaşığı tereyağ
4 yemek kaşığı yoğurt
Yarım limon suyu
3 büyük diş sarımsak
Üzeri için;
1 yemek kaşığı tereyağı
1 çay kaşığı toz biber

Tam Kıvamında Enfes Yalancı İşkembe Çorbası (Videolu) Tanımı Yapılışı

Tavuğu haşladım ve küp küp kesip hazırladım.
Farklı bir tencereye tereyağı alıp ısıttım. Unu kavurdum.
Tavuk suyunu ek edip karıştırdım tavukları ve sarımsağı ek ettim.
Çorbadan yoğurdun içine kattım ve karıştırdım.
Üzerine tereyağı ve biber sosunu gezdirip servis ettim.
Daha fazla görüntülü tanım için beni instagramdan takip edebilirsiniz @siirmutfakta_

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
Yalancı İşkembe Çorbası Tanımı İçin Malzemeler 1 adet kalça but 5 su bardağı su Terbiyesi için; 6 yemek kaşığı yoğurt 1 tane yumurta sarısı 1 yemek kaşığı limon suyu 2 yemek kaşığı un Tuz Üzeri için; 1 yemek kaşığı tereyağ yahut sıvı yağ 1 tatlı kaşığı toz kırmızı biber Yalancı İşkembe Çorbası...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Yalancı İşkembe Çorbası Vitamin Deposu Tarifi İçin Malzemeler Tavuğu haşlamak için; 1 tavuk but 1 sırt kısmı 1 adet kuru soğan 2 adet biber Terbiyesi için; 1 adet yumurta sarısı 1 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı yoğurt Sosu için; Sıvı yağ 2 tatlı kaşığı pul biber Çorbanın içine; 2 yemek kaşığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
İşkembe Çorbası Tanımı İçin Materyaller Yarım kilo işkembe Terbiyesi için 1 yemek kaşığı tereyağı 1 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı yoğurt 1 yumurta sarısı 1 yemek kaşığı limonsuyu İşkembe Çorbası Tanımı Yapılışı Hazır temizlenmiş işkembeyi uygunca yıkayıp küp küp keselim. Düdüklü tencereye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Yalancı İşkembe Çorbası Tanımı İçin Malzemeler 3 su bardağı tavuk suyu 2 .5 çorba kaşığı un 1 çorba kaşığı yoğurt 1 tatlı kaşığı limon suyu 2 diş sarımsak Sosu için Ezilmiş sarımsak ile sirkeli sos Yalancı İşkembe Çorbası Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Tavuk suyu içerisine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Yalancı İşkembe Çorbası (Tavuklu) Tarifi İçin Malzemeler 1 parça tavuk göğsü 1 su bardağı + 2 yemek kaşığı yoğurt 2 diş sarımsak 1 adet yumurta sarısı 2 yemek kaşığı un 1 yemek kaşığı tereyağ 1 tatlı kaşığı kırmızı biber Limon Tuz Yalancı İşkembe Çorbası (Tavuklu) Tarifi Nasıl Yapılır? Not...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt