Toros Gübre Fabrikası Nerede?

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

theking

Yeni Üye
Tepkime
1
İtibar
0
Coin
167,609
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma !
Toros Gübre Fabrikası Nerede? Türkiye’nin en büyük gübre üretim tesislerinden biridir. Fabrika, Türkiye’nin güneyinde, Mersin ili, Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Toros Gübre Fabrikası, tarım sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Fabrika, modern teknolojilerle donatılmıştır ve yüksek kaliteli gübre üretimi yapmaktadır. Toros Gübre Fabrikası’nın konumu, tarım alanlarının yakınında olması sayesinde üretim ve dağıtım süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Fabrika, çevre dostu yöntemlerle çalışmakta ve sürdürülebilir bir üretim politikası benimsemektedir. Toros Gübre Fabrikası, Türkiye’nin tarım sektörüne katkı sağlayan önemli bir kuruluştur.
İçindekiler

Toros Gübre Fabrikası, Türkiye’de faaliyet gösteren bir gübre üretim fabrikasıdır. Fabrika, Türkiye’nin hangi ilinde bulunmaktadır?

Toros Gübre Fabrikası Hangi İlde?

Toros Gübre Fabrikası, Türkiye’de Adana ilinde bulunmaktadır. Adana, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır.

Toros Gübre Fabrikası Kaçıncı Km’de Bulunuyor?

Toros Gübre Fabrikası, Adana ilinin Tufanbeyli ilçesinde bulunmaktadır. Tufanbeyli ilçesi, Adana il merkezine yaklaşık olarak 190 km uzaklıkta yer almaktadır.

Toros Gübre Fabrikası Hangi Bölgede Yer Alıyor?

Toros Gübre Fabrikası, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi‘nde yer almaktadır. Akdeniz Bölgesi, Türkiye’nin güneyinde yer alan ve Akdeniz’e kıyısı bulunan bir bölgedir.

Toros Gübre Fabrikası Ne Zaman Kuruldu?

Toros Gübre Fabrikası, 1962 yılında kurulmuştur. Yani, fabrika Türkiye’de uzun yıllardır gübre üretimi yapmaktadır.

Toros Gübre Fabrikası Hangi Ürünleri Üretiyor?

Toros Gübre Fabrikası, çeşitli gübre ürünlerini üretmektedir. Bunlar arasında azotlu gübreler, fosforlu gübreler, potasyumlu gübreler ve kompoze gübreler bulunmaktadır.

Toros Gübre Fabrikası Kaç Hektarlık Bir Alanda Yer Alıyor?

Toros Gübre Fabrikası, toplamda 400 hektarlık bir alanda yer almaktadır. Bu alan içerisinde üretim tesisleri, depolar ve diğer fabrika birimleri bulunmaktadır.

Toros Gübre Fabrikası Hangi Şirkete Aittir?

Toros Gübre Fabrikası, Toros Tarım adlı şirkete aittir. Toros Tarım, gübre üretimi ve tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Türk şirketidir.

Toros Gübre Fabrikası İçin İletişim Bilgileri Nelerdir?

Toros Gübre Fabrikası ile iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:
Adres: Tufanbeyli, Adana
Telefon: 0XXX XXX XX XX
E-posta: info@torosgubre.com.tr

Toros Gübre Fabrikası Hangi Sertifikalara Sahiptir?

Toros Gübre Fabrikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası‘na sahiptir. Bu sertifikalar, fabrikanın kalite ve çevre yönetimine uygunluğunu göstermektedir.

Toros Gübre Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Toros Gübre Fabrikası’nda çalışmak isteyenler, iş başvurularını torosgubre.com.tr adresi üzerinden yapabilirler. İş başvurusu için gerekli bilgiler ve başvuru süreci web sitesinde detaylı bir şekilde açıklanmaktadır.

Toros Gübre Fabrikası Çalışma Saatleri Nelerdir?

Toros Gübre Fabrikası’nın çalışma saatleri hafta içi her gün 08:00 – 17:00 arasındadır. Cumartesi ve Pazar günleri ise fabrika kapalıdır.

Toros Gübre Fabrikası’na Nasıl Ulaşılır?

Toros Gübre Fabrikası’na ulaşmak için aşağıdaki ulaşım yöntemlerini kullanabilirsiniz:
Otobüs: Adana Otogarı’ndan Tufanbeyli ilçesine düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.
Özel Araç: Adana il merkezinden Tufanbeyli ilçesine ulaşım için D715 karayolunu kullanabilirsiniz.

Toros Gübre Fabrikası Çevresinde Konaklama İmkanları Var mı?

Toros Gübre Fabrikası’nın çevresinde konaklama imkanları bulunmaktadır. Tufanbeyli ilçesinde ve çevresinde farklı kategorilerde oteller, pansiyonlar ve konaklama tesisleri yer almaktadır. Konaklama tercihinize göre bu tesislerden birini seçebilirsiniz.

Toros Gübre Fabrikası’nda Fabrika Gezisi Yapabilir miyim?

Toros Gübre Fabrikası, güvenlik ve üretim süreçleri nedeniyle genel olarak fabrika gezilerine izin vermemektedir. Ancak, özel izinlerle veya belirli organizasyonlar çerçevesinde fabrika gezisi düzenlenebilir. Bu konuda fabrika yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Toros Gübre Fabrikası’nda Staj Yapabilir miyim?

Toros Gübre Fabrikası, üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır. Staj başvuruları ve detaylı bilgiler için fabrika ile iletişime geçebilirsiniz.

Toros Gübre Fabrikası’nda Çalışanların İş Güvenliği Nasıl Sağlanmaktadır?

Toros Gübre Fabrikası, çalışanların iş güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Fabrikada iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulmakta, çalışanlara eğitimler verilmekte ve gerekli koruyucu ekipmanlar sağlanmaktadır.

Toros Gübre Fabrikası’nda Üretilen Gübreler Tarım İçin Uygun mudur?

Toros Gübre Fabrikası’nda üretilen gübreler, tarım sektöründe kullanılmak üzere üretilmektedir. Fabrika, tarımsal üretimi desteklemek amacıyla kaliteli ve verimli gübreler üretmektedir.

Toros Gübre Fabrikası’nda Çalışan Sayısı Ne Kadardır?

Toros Gübre Fabrikası’nda çalışan sayısı değişkenlik gösterebilir. Fabrikanın üretim dönemlerine ve ihtiyaçlarına göre çalışan sayısı artabilir ya da azalabilir. Ancak, genel olarak yüzlerce kişiye istihdam sağladığı bilinmektedir.

Toros Gübre Fabrikası’nda Üretilen Gübreler Hangi Pazarlarda Satılmaktadır?

Toros Gübre Fabrikası’nda üretilen gübreler, Türkiye genelinde ve uluslararası pazarlarda satılmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki tarım alanlarında kullanıldığı gibi, yurt dışındaki tarım sektörlerine de ihraç edilmektedir.

1. Toros Gübre Fabrikası, Mersin ilinde bulunmaktadır.
2. Toros Gübre Fabrikası, Türkiye’nin en büyük gübre üreticilerinden biridir.
3. Fabrika, Mersin Limanı’na yakın bir konumda yer almaktadır.
4. Toros Gübre Fabrikası, tarım sektörüne çeşitli gübre çeşitleri üretmektedir.
5. Fabrika, çevre dostu üretim yöntemleri kullanmaktadır.

Toros Gübre Fabrikası, Mersin ilinde faaliyet göstermektedir.
Türkiye’nin en büyük gübre üreticilerinden biri olan Toros Gübre Fabrikası, Mersin’de bulunur.
Fabrika, Mersin Limanı‘na yakın bir konumda yer almaktadır.
Toros Gübre Fabrikası, tarım sektörüne çeşitli gübre çeşitleri üretmektedir.
Çevre dostu üretim yöntemleri kullanarak faaliyet gösteren Toros Gübre Fabrikası.

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.