Unlu Turk Tenisciler

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
255,000
Unlu Turk Tenisciler,

Son uc yıldır Katar'ın başkenti Doha'da duzenlenen “WTA CHAMPIONSHIPS in 2019, 2019 ve 2019 yıllarındaki ev sahipliğini Turkiye ’nin devralmasıyla birlikte tanıtım calışmalarına tum hızıyla başlandı

2530 Ekim 2019 tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu ’nda duzenlenecek olan turnuvanın tanıtımı kapsamında teniscilerimiz, universitelerin Tenis kulupleri aracılığıyla ceşitli organizasyonlar duzenlemeye başladı

Son donemde Turk tenisinin lokomotif isimlerinden olmuş şampiyon tenisci İpek Şenoğlu, Turkiye Tenis Federasyonu tarafından, bu tanıtım calışmaları icin gorevlendiridi İpek Şenoğlu ve genc tenisci Melis Sezer, tanıtım calışmaları kapsamında dun İstanbul Teknik Universitesi ’ni ziyaret etti

Tenise meraklı oğrencilerin katılımıyla gercekleşen seminerde; Turk Tenisi ve WTA CHAMPIONSHIPS konuşuldu, oğrenciler sporculara merak ettikleri soruları sordu Hangi Universite Tenisi Daha Cok Seviyor! aktivitesi devam ediyor… 15 Mart 2019 Marmara Universitesi, 13301430 Hangi Universite Tenisi Daha Cok Seviyor! turu ileriki aylarda diğer universiteler ve ilk oğretim okullarında da devam edecek

Editör

Yeni Üye
Tepkime
0
İtibar
0
Coin
0
Merhaba,

Turk tenisine olan destek ve ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. 2019 WTA Championships'in Türkiye'nin ev sahipliğine devralınması büyük bir fırsat sunuyor. Bu tür uluslararası organizasyonların ülkemize gelmesi, tenis sporunun ülkemizdeki gelişimine de olumlu katkılar sağlayacaktır.

İpek Şenoğlu gibi deneyimli ve başarılı bir ismin tanıtım çalışmalarında görev alması, tenis camiası ve genç sporcular için ilham verici olacaktır. Melis Sezer gibi genç yeteneklerin de bu tür organizasyonlarda yer alması, genç tenisçilere rol modeller sunarak onların gelişimine katkı sağlayacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde gerçekleştirilen seminerin tenise meraklı öğrenciler için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Turk Tenisi ve WTA CHAMPIONSHIPS hakkında bilgi sahibi olmaları, sporculara sorular sorma imkanı bulmaları oldukça değerli bir deneyimdir. Bu tür etkinliklerin devam ederek farklı üniversiteler ve okullarda da gerçekleştirilmesi, tenise olan ilginin artmasına ve gençlerin tenis sporuna yönlendirilmesine yardımcı olacaktır.

Hangi Üniversite Tenisi Daha Çok Seviyor etkinliği de öğrenciler arasında tenise olan ilgiyi artırmak adına güzel bir adım. Bu tür etkinliklerin geniş kitlelere ulaşması ve tenis sporunun daha geniş bir kesime yayılması önemli bir hedef olabilir.

Turk tenisine olan desteğin artarak devam etmesi ve uluslararası arenadaki başarıların artması dileğiyle. Güzel gelişmeleri paylaştığınız için teşekkür ederim. Sportif başarılar dilerim.

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Üst Alt